Υπογραφή μνημονίου συνεργασίας με έναν ακόμα Δήμο, τον Σάμης Κεφαλλονιάς.
Ένας ακόμα Δήμος , αυτός της ιδιαίτερης πατρίδας μου Σάμης Κεφαλλονιάς, θα υπογράψει μνημόνιο συνεργασίας μαζί μας ώστε να τον στηρίξουμε σε διάφορες ανάγκες και δράσεις του γεγονός που με χαροποιεί δίπλα γιατί συνεχίζεται η συνέργεια και αλληλεγγύη με έναν ακόμα Δήμο που εμπιστεύεται την τεχνογνωσία και επάρκεια μας και επιπλέον θα βοηθήσω το νησί μας με όλες μου τις δυνάμεις.
Στην φώτο ο Δήμαρχος Μάκης Μονιάς και ο Αντιδήμαρχος Σπύρος Στάθης.
![Μπορεί να είναι εικόνα 3 άτομα, άτομα που στέκονται και εσωτερικός χώρος](https://scontent.fath3-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/s600x600/266105284_4048790658556839_4534346197987604971_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=zHKdDutZVmAAX9zqc7t&tn=KrA70D2q3Fgeh18m&_nc_ht=scontent.fath3-4.fna&oh=00_AT_DeUFHaVWbOp1TJ84m5CrqKVFyAXrrVO96IwAkmBrp0Q&oe=61B810AF)
Νικος Καππα, Νίκος Ζαφειράτος και 214 ακόμη
25 σχόλια
14 κοινοποιήσεις
Μου αρέσει!
Σχόλιο
Κοινοποίηση
https://www.facebook.com/yiannis.konstantatos/posts/4048790555223516