Με γνώμονα το καλό των παιδιων μας η κοινότητα Διλινατων και η Δημοτική Αρχή Μιχαλάτου υλοποιήσαμε σε πράξη άλλη μια απόφαση μας. Την προμήθεια σκακιού για το χώρο της κοινοτικής μας πλατεία όπου θα τοποθετείται κατά τους θερινούς μήνες . Θα ήθελα να ευχαριστήσω όσους συνέβαλαν ώστε να πραγματοποιηθεί η διαδικασία προμήθειας του σκακιού.
![](https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/s600x600/259773819_417165073359165_1634257763863004462_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=WTVEtqdtcLMAX-l7ztQ&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&oh=1647fe4308967968acb111441832242c&oe=619EC013)
![](https://scontent.fath3-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/s600x600/259876097_417165090025830_2874363372927425560_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=1Wtb020PoDgAX_HbEKa&_nc_ht=scontent.fath3-4.fna&oh=13b9c72e40d6ad0d492a57888b641a20&oe=619E789F)
![](https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/s600x600/259808853_417165126692493_2361177246352811629_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=8cHBr8QiZ3YAX8ERuO4&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&oh=30b985689763c558f8d70ada0ef7f777&oe=61A0527C)
Από το fb του Προέδρου της Κοινότητας Διλινάτων Τάσου Τζωρτζάτου