Αγαπητοί γονείς,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που αγκαλιάσατε την εκδήλωση μας με την αθρόα συμμετοχή σας και με τις εξαιρετικές δημιουργίες,τις δικές σας και των παιδιών σας.
Η χαρά, το χαμόγελο στο πρόσωπό σας, το κέφι και η ευκαιρία να περάσουμε όλοι μαζί ένα υπέροχο και δημιουργικό πρωινό αποτελεί για εμάς την καλύτερη ανταμοιβή.
Σας περιμένουμε όλους στο Χριστουγεννιάτικο party μας την Παρασκευή 15 Δεκεμβρίου στις 18:00 στο χώρο του σχολείου!