ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ 1979,Νοσοκομειο Αργοστολιου.
Ο κος Θεοδωρατος ο γνωστος ”Βασιλακης” ηταν η ψυχη του ακτινολογικου. Ακουραστος και πανεξυπνος ηταν παντα παρων και εξυπηρετουσε καθε περιστατικο.Τον λατρευαν οι παντες.Ο ακτινολογος κοςΠοντικας διευθυντης του ακτινολογικου ελεγε για τον Βασιλακη. Ο κυριος Διευθυντης μου. Διπλα η Ωραιανθη της Γραμματειας,κρυβεται παρ ολο που ηταν πανεμορφη. Η κα Αννα ομως..ποζαρει..
![Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή για τη φωτογραφία.](https://scontent.fath3-4.fna.fbcdn.net/v/t1.18169-9/10401505_498826263630973_1646762966609850577_n.jpg?stp=dst-jpg_s720x720&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_eui2=AeEtAK7R7p6pjCOPoRmmLzi2Ve953avTtshV73ndq9O2yIH2F3c0XBpW1pY2WSRfUas&_nc_ohc=y6u_kIF6NLUAX_NuT0T&_nc_ht=scontent.fath3-4.fna&oh=00_AfC-AAbEaQB7tNeIsFR4L1mIkASVqrg1me0bsjBbKZCoqQ&oe=638B98BE)
Από το fb της