Σύμφωνα με όσα μας λένε επιβάτες του δρομολογίου Κυλλήνη-Πόρος που ήταν να φύγει στις 16:30:
“Η αναχώρηση του πλοίου Kefalonia από Κυλλήνη προς Πόρο προγραμματισμένη για τις 4:30μμ δεν έχει ακόμα γίνει και η πρώτη ενημέρωση ότι φταίει ο καιρός έγινε στις 17:15. Στις 17:40 μας είπαν πως έχει τεχνικό πρόβλημα και θα έρθει άλλο πλοίο”
Η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ
Σας ενημερώνουμε ότι το δρομολόγιο Κυλλήνη – Πόρος 16:30 δεν θα εκτελεστεί λόγω τεχνικού προβλήματος.Το δρομολόγιο Πόρος – Κυλλήνη 18:45 και Κυλλήνη – Πόρος 21:00 θα εκτελεστεί κανονικά με το πλοίο Ανδρέας Κάλβος.