Η εκπαιδευτική επίσκεψη της Γ τάξης στην Αθήνα συνεχίστηκε σήμερα με την επίσκεψη στην Ακρόπολη και στο Μουσείο της. Υπέροχες φωτογραφίες από τους υπέροχους μαθητές μας και τους ακούραστους συνοδούς τους!
Από το fb
Η εκπαιδευτική επίσκεψη της Γ τάξης στην Αθήνα συνεχίστηκε σήμερα με την επίσκεψη στην Ακρόπολη και στο Μουσείο της. Υπέροχες φωτογραφίες από τους υπέροχους μαθητές μας και τους ακούραστους συνοδούς τους!
Από το fb