Η εκπομπή «Πρωινό Σουσού» παρουσίασε το χρονικό της σχέσης της Δέσποινας Βανδή και του Βασίλη Μπισμπίκη, ενός από τα πιο πολυσυζητημένα ζευγάρια της ελληνικής showbiz.
Η γνωριμία στην Πάρο
Η γνωριμία τους έγινε σε γνωστό μεζεδοπωλείο στην Πάρο, όταν ο κοινός τους φίλος Λάκης Λαζόπουλος φιλοξενούσε τον Βασίλη Μπισμπίκη.
Από τότε, το ζευγάρι έρχεται όλο και πιο κοντά και οι εμφανίσεις τους γίνονται αντικείμενο συζήτησης σε όλη την showbiz.
Η Δέσποινα Βανδή σε πρόσφατη συνέντευξη δήλωσε πως ο έρωτας με τον Βασίλη Μπισμπίκη δεν ήταν κάτι που επεδίωξε, αλλά τελικά εκείνος της έκλεψε την καρδιά.
Η σχέση τους φαίνεται πως είναι πολύ σοβαρή, με το πρόσφατο ταξίδι τους στη Ρώμη και το μονόπετρο που της έδωσε ο Βασίλης να ενισχύουν τις φήμες για γάμο.
συνέχεια στο enimerotiko.gr