ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΙΝΑΙ:

1)      ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΤΟΣ        ΛΟΥΚΑΣ   ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ – ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ

2)      ΑΡΓΥΡΗ  (ΚΟΛΥΒΑ) ΜΑΡΙΓΟΥΛΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

3)      ΑΡΣΕΝΗ   ΑΘΗΝΑ ΘΕΑΤΡΟΛΟΓΟΣ – ΣΚΗΝΟΘΕΤΗΣ

4)      ΑΡΤΑΒΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΓΡΟΤΗΣ – ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΕΚΠΑ

5)      ΒΑΡΒΑΡΗΓΟΣ ΡΗΓΟΣ ΑΛΙΕΥΣ

6)      ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΛΙΕΝ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΕ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

7)      ΒΕΡΩΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

8)      ΒΛΑΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

9)      ΔΕΝΔΡΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

10)    ΔΟΡΙΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

11)    ΖΕΡΒΟΥ   ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ – ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ

12)    ΚΑΡΑΒΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ / ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ

13)    ΚΑΧΡΙΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

14)    ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

15)    ΛΟΥΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΙΑΤΡΟΣ – ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ

16)    ΜΑΡΜΑΡΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ

17)    ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ / ΕΡΓΟΛΑΒΟΣ

18)    ΠΑΞΙΝΟΥ ΕΥΦΕΛΒΙΝΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ

19)    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

20)    ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΑΣΗΜΙΝΑ-ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ

21)    ΡΑΔΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ Λ.Σ. (ε.α.)

22)    ΤΡΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΛΙΜΕΝΙΚΟΣ

23)    ΤΡΙΛΙΒΑ    ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ

24)    ΤΡΙΤΣΑΡΟΛΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ / ΘΑΛΑΣΣΙΟ ΤΑΞΙ

25)    ΤΥΠΑΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ

26)    ΦΙΑΜΠΟΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΞΕΝΟΔΟΧΟΣ

ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΘΕΩΣ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΙΝΑΙ:

1)      ΓΡΙΒΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

2)      ΔΟΡΙΖΑ ΛΟΥΙΖΑ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ – ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

3)      ΖΑΜΠΕΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

4)      ΚΟΛΥΒΑΣ ΝΙΚΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ

5)      ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΙΔΙΩΤ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

6)      ΣΑΚΚΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΤΑΞΙ

7)      ΤΑΦΛΑΜΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΚΟΥ

8)         ΤΟΦΑΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΑΧΩΡΙΟΥ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΙΝΑΙ:

1)      ΒΛΗΣΜΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

2)      ΒΛΗΣΜΑ   ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

3)      ΔΕΝΔΡΙΝΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ ΟΙΚΙΑΚΑ

4)      ΛΙΒΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

5)      ΜΑΝΙΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΝΑΤ

6)      ΡΩΜΑΝΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ  ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

7)      ΤΣΙΝΤΗΛΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΥΤΟΥ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΙΝΑΙ:

1)      ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΥ ΜΑΡΙΚΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

2)      ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ – ΚΛΙΝΙΚΟΣ   ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΣ

3)      ΔΕΤΣΙΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ – ΑΛΙΕΥΣ

4)      ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ

5)      ΖΕΡΒΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

6)      ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ

7)      ΜΕΤΑΞΑ ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΟΙΚΙΑΚΑ

Προηγούμενο άρθροΚΑΘΑΡΗ ΣΤΟΧΕΥΣΗ (Προς Μάκη Φόρτε)
Επόμενο άρθροΕυθύνες Υπαλλήλων στις Οικονομικές Υπηρεσίες ΟΤΑ (Τροπολογία)