Μπορεί να γίνεται χαμός στη γειτονική χώρα με τον κοροναιό όμως δύο Κεφαλονίτες δεν πτοούνται από τέτοια. Άλλωστε το σούπερ ματς του Τσάμπιονς Λιγκ Νάπολι-Μπαρτσελόνα είναι πόλος έλξης που …”τον κοροναιό τον κάνει πέρα”! Έτσι ο Γιάννης Βουκελάτος και ο Θανάσης Λυμπέρης μας καλησπερίζουν από το “Σαν Πάολο” της Νάπολι. Καλή επιτυχία παιδιά στην προτίμησή σας (να μαντέψω Μπάρτσα έτσι;)
https://www.facebook.com/thanasis.bazaroglou/posts/2731768280271827