Πάλεψαν οι μικροί της Ερισσος αλλά έχασαν 2-1 στην Ιθακη

Όπως σας είχαμε πει ο σημερινός αγώνας στην Ιθάκη ήταν δύσκολος και μόνο νίκη χρειαζόταν για την πρόκριση μας στα ημιτελικά. Τα παιδιά μας πάλεψαν δυνατά και καθαρά απέναντι σε ένα άξιο αντίπαλο και το ημίχρονο μας βρήκε να χάνουμε 1-0 με πέναλτι. Τα παιδιά μας στο δεύτερο ημίχρονο ανέβασαν ρυθμό , κέρδισαν μπάλες και σε μια φάση για σεμινάριο πέτυχαν ένα πολύ ωραίο γκολ με το Γιώργο Καραχρηστο.στην συνέχεια η μπάλα πάνω κάτω, δυνατά μαρκαρίσματα, ένταση.τα παιδιά μας πάλεψαν στα ίσια την Πρόοδο αλλά σε μια αντεπίθεση στην κόντρα κατάφεραν να σκοράρουν και να κερδίσουν με σκορ 2-1. Συγχαρητήρια στα παιδιά της Προόδου για την πρόκριση τους και τους ευχόμαστε καλή συνέχεια.
Για τα παιδιά μας τι μπορώ να πω.Απλα τα ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για όλα αυτά τα συναισθήματα που μας χάριζαν κάθε σαββατοκύριακο στους αγώνες τους, στη νίκη ή στην ήττα πάντα μας έκαναν να νοιώθουμε περήφανοι για αυτά τα παιδιά,τα παιδιά μας, γιατί όλα είναι παιδιά μας, μια οικογένεια. Ευχαριστούμε πάρα πολύ επίσης τον Κο Κουγιανό, τον προπονητή μας και τα 5 παιδιά που έπαιξαν μαζί μας από τον Πυλλαριακό για αυτό το ταξίδι που κάναμε μαζί, δίπλα δίπλα.παιδια μου το μέλλον σας ανήκει, ανοίξτε τα φτερά σας και πετάξτε.