Παλληξουριακός: Εύκολα 6-1 την Εύγερο-Την Κυριακή για το κύπελλο

ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Με νίκη ολοκλήρωσε τις υποχρεώσεις της η ομάδα μας για την κανονική διάρκεια του Πρωταθλήματος της Α’ Ερασ. Κατηγορίας αφού σήμερα το απόγευμα επικράτησε του Π.Α.Ο. Εύγερος στον Άγιο Αντώνη με σκορ 6-1 με τα περισσότερα τέρματα να σημειώνονται στο Β’ Ημίχρονο και πιο συγκεκριμένα στο τελευταίο μισάωρο.
Α.Ο. Παλληξουριακός – 4 βαθμοί
Α.Ο. Εικοσιμία – 2 βαθμοί
Α.Ο. Διλινάτων – 1 βαθμός
Α.Π.Σ. Πυλαριακός – 0 βαθμοί
Αυτή είναι η βαθμολογία και η ομάδες τις τελικής τετράδας των Playoffs για την ανάδειξη του Πρωταθλητή και της ομάδας που θα εκπροσωπήσει το νησί στους αγώνες προβιβασμού στην Γ΄Εθνική Κατηγορία.
▶️ Ωστόσο, όλων η προσοχή στρέφεται πλέον στον Κυριακάτικο (26/3, ώρα 16:00)Τελικό Κυπέλλου ΕΠΣΚΙ όπου η ομάδα μας θα αντιμετωπίσει τον Α.Ο. Διλινάτων στο Δ.Α.Κ. Αργοστολίου “Ανδρέας Βεργωτής”.
Νίκη, πρωτιά και φύγαμε για τελικό! ⚪️
ℹ️ Λεπτομέρειες για την μετακίνηση του φίλαθλου κοινού της πόλης που θα θελήσει να δώσει το παρόν στον Τελικό θα ανακοινωθούν αναλυτικά αύριο