ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
![⚽️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taf/1/16/26bd.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5c/1/16/1f5d3.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/1f3df.png)
![⌚️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfa/1/16/231a.png)
Α.Ο Διλινάτων 1
Α.o Παλληξουριακός 3
Με μια πολύ καλή εμφάνιση στο πρώτο ημίχρονο, σημειώνοντας τρία τέρματα έχοντας το ένα από τα δυο δοκάρια της ομάδας μαςσυνολικά στο παιχνίδι καθώς και σημαντικές ευκαιριες, σήμερα το απόγευμα η ομάδα μας επικράτησε του Α.Ο. Διλινάτων με σκορ 1-3 βλέποντας και τους δυο επιθετικούς της Μπράτι, Αντωνάτο να σκοράρουν κι έτσι να πραγματοποιεί τη δεύτερη σερί νίκη και να παραμένει στη κορυφή του βαθμολογικού πίνακα της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣΚΙ.
Η ομάδα μας επικράτησε εύκολα για την 1η αγωνιστική μπαίνοντας με το δεξί στο Πρωταθλήμα της Ε.Π.Σ.Κ.Ι.
Σκόρερς:
Αντωνάτος Η. (27’,40’), Μπράτι Μ. (45’),
/ Πούλα Α. (87’).
Επόμενος αγώνας για την ομάδα μας τη Κυριακή 26 Νοεμβρίου στο Δ.Σ.Λ «Α.Ο ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ» (15:00) με τον Α.Ο. Σάμης για την 3η αγωνιστική του πρωταθλήματος Ά κατηγορίας ΕΠΣΚΙ.