«Ένα ποτήρι θάνατο θα πιω» ! Καθήλωσε τους Μεγαρίτες χθες ο Δημήτρης Μπάσης!!
Μεταξύ μας «Μεταξά» ένα φαινόμενο τα χθεσινά Online εγκαίνια του εργοστασίου αφαλάτωσης Αργοστολίου. Το θέατρο ΚΕΦΑΛΟΣ μισο γεμάτο με Μεγαρίτες , προμηθευτές του Μεγάρου και λίγοι και εκλεκτοί φίλοι.. Mια όμορφη οικογενειακή ατμόσφαιρα που δεν σε βγάζει και νικητή τσ’ εκλογες ε?
Διαβάστε τη συνέχεια στο kefaloniapress.gr
http://www.kefaloniapress.gr/2019/03/23/ena-potiri-thanato-tha-pio-to-asma-toy-dimitri-mpasi-quot-tromokratise-quot-epses-tsoy-megarites/